تماس با من

زندگی برای من با آدم‌ها معنا می‌گیرد نه با اشیاء. از ارتباط با آدم‌ها و گفتگو با آنها لذت می‌برم. پس مطمئن باشید از پیام یا تماس دوستانه شما خوشحال خواهم شد.

برای ارتباط با من بهتر است از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. شناسه من در اکثر شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها hamedbd@ است. البته بالای همین سایت هم آدرس پروفایلهایم را گذاشته‌ام. بیشتر در توییتر و اینستاگرام و گاهی در کلاب‌هاوس فعالم.

در صورت تمایل به رزرو وقت مشاوره یا همکاری حرفه‌ای می‌توانید با مرکز طراحی اسپیرال به شماره 02144298106 تماس بگیرید و با خانم کاظمی هماهنگ کنید. اگر هم ترجیح می‌دهید پیام‌های مفصلتری برایم ارسال کنید یا نیاز به راهنمایی آکادمیک دارید، ایمیل کماکان بهترین روش است و هر روز آن را چک می‌کنم. کافی است به hamed.bd در جیمیل ایمیل بزنید.

اگر در رابطه با کارزار نیاز به کمک یا پشتیبانی دارید، بهتر است از طریق بخش پشتیبانی در پنل کاربری خود در کارزار پیگیری کنید. احتمالا همکارانم در کارزار زودتر و بهتر از من می‌توانند شما را راهنمایی کنند.

دفتر کار ما حوالی خیابان مرزداران تهران است. اگر دوست داشتید گپ و گفتی داشته باشیم برایم پیام بگذارید. من از گفت و گو با دوستان جدید و قدیم خوشحال می‌شوم. چه دیدگاهتان نزدیک به من باشد و چه مخالف نظراتم باشد.

منتظرتان هستم 🙂